مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

آیا هرگز با کسانی روبرو شده اید که از آنچه که واقعا هستند، لاغرتر به نظر می رسند. نکات ظریفی وجود دارد که شما می توانید با رعایت آنها لاغرتر و ظریف تر به نظر برسید.

اگر بدانید که چگونه باید لباس بپوشید، نیازی نیست که اندامی عالی داشته باشید تا عالی به نظر برسید.

گام اول

لباس های تیره تر بپوشید. رنگ های روشن باعث می شود تا عیب های بدن شخص بیشتر نشان داده شود. پس رنگ های تیره تر انتخاب کنید تا بعضی از عیب های بدن خود را بپوشید و لاغرتر به نظر برسید.

گام دوم

قسمت بیشتری از گردن خود را نشان بدهید تا لاغرتر به نظر برسید. اگر گردن شما بلندتر به نظر برسد، باعث می شود که لاغرتر و کشیده تر دیده بشوید. پیراهن ها و تی شرت های با یقه هفت و وی شکل بپوشید تا به لاغرتر دیدن شما کمک کند.

گام سوم

از خطوط افقی خودداری کنید. راه راه ها، نوارها و خطوط افقی شما را چاق تر و عریض تر نشان می دهد. پوشیدن لباس هایی که راه های افقی دارند، باعث می شود تا شما از آنچه که هستید بزرگتر به نظر برسید. لباس هایی را بپوشید که خطوط و راه های عمودی دارند یا اصلاً راه و خطی ندارند.

گام چهارم

موهای خود را از روی صورت تان بیرون نگاه دارید. اگر موهای بلندی دارید، بهتر است که آن را به سمت بالا ببندید تا لاغرتر به نظر برسید. اگر دوست ندارید موهایتان را به سمت بالا ببندید، حلقه کردن و فر دادن مو را امتحان کنید.

گام پنجم

از لوازم جانبی در نزدیکی نواحی که می خواهید به آن تاکید شود و توجه بشود، استفاده کنید تا توجه را از قسمت هایی که مناسب نیست دور کنید.

دقت کنید:

ـ لباس هایی بپوشید که متناسب و اندازه شما است. اگر لباس هایی بپوشید که خیلی حجیم و بزرگ یا بسیار تنگ و چسبان هستند، بزرگتر و چاقتر به نظر خواهید رسید.

ـ با اعتماد به نفس لباس بپوشید. اعتماد به نفس برای خوب به نظر رسیدن بسیار مهم است.

ـ از پوشیدن دامن یا شلوار چین دار و پلیسه دار خودداری کنید. شلوارهایی که جلوی صاف و یکدستی دارند، باعث می شود تا لاغرتر به نظر برسید. از پوشیدن هرنوع لباس و وسیله براق و درخشان در نواحی که می خواهید آن را بپوشانید، خودداری کنید.

سایت ایران دوخت


نوشته شده در سه شنبه 1389/4/22ساعت 23:42 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog